Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

 • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
 • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca > KAM v Bratislave

 

Podujatia v meste

kultúra
 
 
 • SamaiaSAMAIA
  Legendárny gruzínsky súbor prezývaný aj LORD OF THE DANCE východu prichádza po úspešnom turné v USA aj ku nám na Slovensko! Spojenie hudby, tanca a starodávnych príbehov a legiend z oblasti Kaukazu odohrané prostredníctvom skvelého umenia tých najlepších tanečníkov, spevákov a hudobníkov vtrhne do deja každého. Toto magické vystúpenie je určené pre tých najnáročnejších divákov. Dych vyrážajúce farebné kostýmy, svetlá a pôsobivý zvuk oživia stáročia staré dejiny umenia hudby, spevu, tanca, baletu a bojového umenia! Tento 50 členný súbor navštívi Slovensko vôbec po prvýkrát a to hneď dvakrát!

 • Lýdia EckhartLýdia ECKHARDT 20. výročie
  Dvadsať rokov fungovania zavŕši túto sezónu salón Lýdie Eckhardt. Známa módna návrhárka usporiada pri tejto príležitosti štyri unikátne módne prehliadky v Košiciach, Banskej Bystrici, Martine a Bratislave. Na prehliadkach Lýdie Eckhardt sa stretnú mnohí ľudia, ktorí začínali kariéru spoluprácou s ňou, no napokon uspeli v inom odbore - moderátorka Jarka Hargašová-Lajčáková, speváčka Misha, tanečník Jaro Bekr, či spevák Robo Opatovský. Podujatie sa uskutoční 19.5.2011 o 19:30 hod. v Tréningovej hale 2 Zimného štadióna O. Nepelu v Bratislave.

 • STING SYMPHONICITYSTING SYMPHONICITY
  XL PROMOTION a LIVE NATION s potešením oznamuje, že STING – v doprovode symfonického orchestra pod vedením fenomenálnej Sarah Hicks a svojej kapely – predlžuje jeho celosvetovo oslavované turné Symphonicity. Po fantastickom úspechu vypredaných vystúpení po celom svete sa Symphonicity tour predstaví aj na Slovensku.

 • MS 2011 v HOKEJBALEMS 2011 V HOKEJBALE MUŽOV A ŽIEN
  A - kategóra muži/ A pool - Aréna O. Nepelu, Bratislava - Nepela arena
  B - kategória muži/ B pool - Aréna O. Nepelu, Bratislava - KHL arena
  19.6.2011 - 23.6.2011
  Ženy/Women- Aréna O.Nepelu, Bratislava - NHL arena
  22.6.2011 – 24.6.2011

 • ARMIN ONLY MIRAGEARMIN ONLY – MIRAGE
  10. JÚN 2011 sa blíži a s ním 4-násobný najlepší DJ sveta ARMIN van BUUREN, prvý koncert v novej bratislavskej multifunkčnej ARÉNE ONDREJA NEPELU, 7 SVETOZNÁMYCH SPEVÁKOV z albumu Mirage, METROPOLITNÝ ORCHESTER BRATISLAVA, Metal-Rocková kapela BAGGA BOWNZ, profesionálni zahr. UMELCI pod taktovkou choreografa Kestutusa Baranauskasa a obrovské TECHNICKÉ ZÁZEMIE.

 • SONY ERICSON FREESTYLE MOTOCROSS 2011SONY ERICSSON FREESTYLE MOTOCROSS 2011
  Bratislava bude po prvý raz hostiť Freestyle motokrosovú show Sony Ericsson Freestyle Motocross, ktorá predstaví tých najlepších freestyle motorkárov z celého sveta. Nezabudnuteľná show toho najlepšieho, saltá a dychvyrážajúce extrémne skoky v úžasných svetelných a hudobných efektoch prinesie fantastickú atmosféru. Štvrtý ročník Sony Ericsson Freestyle Motocross sa uskutoční 4. júna 2011 v novozrekonštruovanej aréne Ondreja Nepelu. Predchádzajúce tri ročníky jedinečnej show prilákali do Košíc viac ako 25 000 fanúšikov freestyle motocrossu.

 • ALEXEI JAGUDINALEXEI JAGUDIN – HVIEZDNY ĽAD
  Agentúra 212 priváža po prvýkrát na Slovensko krasokorčuliarsku show ALEXEJ JAGUDIN – HVIEZDNY ĽAD.
  V predstavení najlepších krasokorčuliarov sa predstavia víťazi olympiád a majstri sveta. Skvelá show, v ktorej sa bude lietať vzduchom a za pyrotechnických efektov skákať najťažšie skoky v kombinácii s piruetami, bude ukážkou majstrovstva jej hlavných predstaviteľov, Alexeja Jagudina, Iriny Slutskej, Michala Březinu, Tatiany Navky a Romana Kostomarova, Tatiany Toťmianiny a Maxima Marinova, Eleny Leonovej a Andreja Chvalka....

 • Bratislavský majálesBratislavský majáles (30.4.-1.5.2011)
  Otvorený mestský festival pre všetkých Bratislavčanov, ale aj návštevníkov hlavného mesta. Podujatie plné skvelých živých koncertov, divadelných predstavení, tvorivých dielní pre deti a mnohých najrôznejších pouličných atrakcií v uliciach Starého Mesta a na nábreží Dunaja (Hviezdoslavovo námestie, Rybné námestie, Hlavné námestie, Nový most, Tyršovo nábrežie, Majálesovská promenáda). Na všetky podujatia Bratislavského majálesu je vstup voľný! Termín podujatia: 30.4. - 1.5.2011

 • Muzeum logoNoc múzeí a galérií 2011 (14.5.2011)
  Bratislavské múzeá a galérie pozývajú obyvateľov i návštevníkov hlavného mesta na nevšedné strávenie dňa a noci vo svojich priestoroch. Pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí už po siedmy raz pripravili aktivity orientované na také činnosti, ktoré počas celého roka zostávajú pred verejnosťou ukryté. V tomto čase múzeá a galérie otvárajú návštevníkom svoje „skryté“ komnaty a umožňujú verejnosti preniknúť do tajomstiev „múzejnej a galerijnej kuchyne“.

 • Noc literatúryNoc literatúry (okolo 12.5.2011)
  Výnimočný projekt, ktorý neobvyklým spôsobom predstavuje súčasnú európsku literatúru. Desať významných slovenských osobností bude na zaujímavých miestach Bratislavy vo večerných a nočných hodinách čítať diela desiatich európskych spisovateľov. Hlavným cieľom je prezentovať aktuálne knižné publikácie. Vybrané knihy vyšli na Slovensku buď minulý rok, alebo sú čerstvo na pultoch kníhkupectiev. Čítať sa budú v slovenskom preklade. Noc literatúry je skutočná ochutnávka súčasnej európskej prózy

 • FlóraFlóra Bratislava (5.5.-8.5.2011)
  Incheba Expo Bratislava, Viedenská cesta 3 – 7
  Kontraktačno-predajný medzinárodný veľtrh kvetín a záhradníctva (32. ročník). Pre milovníkov kvetov je pripravený široký sortiment kvetín, okrasných rastlín a drevín, semená, prípravky na ošetrovanie rastlín, stroje a zariadenia pre záhradníctvo, záhradné stavby a nábytok, zavlažovacie systémy, vinárske a vinohradnícke zariadenia a potreby, poradenská činnosť, odborná literatúra a mnoho iného. Nechýbajú súťaž v aranžovaní a viazaní kvetín, predvádzanie nových trendov atď.

 • SpringduodanubeSpringduodanube (14.5.-15.5.2011)
  Incheba Expo Bratislava, Viedenská cesta 3 – 7
  Medzinárodná výstava psov (5. ročník)

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Bratislava - turistický sprievodca > KAM v Bratislave > Podujatia v meste

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok