Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

 • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
 • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca > KAM v Bratislave

 

Festivaly

festivaly
 
 
 • Franz LisztFranz Liszt 2011 (10.4.-15.5.2011)
  Festival venovaný významnému skladateľovi 19. storočia Franzovi Lisztovi pri príležitosti 200. výročia jeho narodenia. Všetky koncerty, na ktorých v prevažnej miere odznie duchovná a organová hudba Franza Liszta, sa uskutočnia v Katedrále (Dóme) sv. Martina – obľúbenom mieste skladateľa. Nad podujatím prevzal záštitu bratislavský arcibiskup – metropolita Mons. Stanislav Zvolenský, hlavným organizátorom je občianske združenie Tribus musicae.

 • J.N.HummelKomorné dni J. N. Hummela (17.4.- 9.6.2011)
  6. ročník medzinárodného hudobného festivalu, ktorý rozvíja tvorivý odkaz skladateľa, klavírneho virtuóza a bratislavského rodáka Johanna Nepomuka Hummela. Cieľom festivalu však nie je len propagovať Hummelovo dielo, ale poukázať aj na jeho zásadný význam pre generácie nasledujúcich skladateľov. V roku 2011 sa akcent kladie na 200. výročie narodenia F. Liszta, ktorého tvorbu Hummel výrazne ovplyvnil, na 100. výročie narodenia J. Cikkera a 100. výročie úmrtia G. Mahlera. V rámci festivalu vystúpia renomovaní slovenskí a zahraniční interpreti a poslucháči európskych vysokých hudobných škôl. Miesto: Zrkadlová sieň Primaciálneho paláca, Mozartova sála Rakúskeho veľvyslanectva, Koncertná sála HTF VŠMU Dvorana, Slovenský rozhlas

 • ArchdaysFestival architektúry Archdays 2011 (2.5.- 8.5.2011)
  Medzinárodný festival súčasnej architektúry a dizajnu ponúkne výstavy, prednášky, workshopy, prezentácie a dni otvorených dverí v architektonických ateliéroch. Organizuje ho združenie Design Slovakia NGO / Design In, s. r. o.

 • SlovakfoodfestivalSlovak Food Festival (13.5.- 15.5.2011)
  Najväčší piknik v meste! Milovníci kulinárskych špecialít, vín, destilátov, kávy, piva, syrov a bio potravín môžu na Bratislavskom hrade zažiť rodinné podujatie roka. Na programe budú živé šou, prezentácie, súťaže, workshopy, ochutnávky, hry pre deti i dospelých, známe tváre kultúrno-spoločenského života sa predstavia tak, ako ich nepoznáme. Vyhlásený gastronomický umelci budú počas troch dní predvádzať na tanieroch svoje majstrovstvo. Miesto: Bratislavský hrad

 

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok