Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

  • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
  • Bratislava


Cesta: Titulka > Turistický sprievodca > KAM v Bratislave

 

Šport

hokej
 
 
ZmenenéNázov a anotáciaZodpovedá
28.4.2011Discgolfové ihrisko pre všetkých
V Bratislavskom lesoparku, v lokalite Malý Slavín sa nachádza 12 jamkové ihrisko. Je naprojektované pre začiatočníkov, nachádzajú sa na ňom aj disky, zahrať si môže každý. Discgolfové Ihrisko je veľmi príjemným spestrením pri potulkách Bratislavským lesoparkom.
Web redaktor
17.3.2011Hockey Party
Sobota 30. 4. 2011, 20:00 hod.
Dopler club, Prievozská 18
Podujatie pre fanúšikov hokeja ale aj nadšencov dobrej zábavy a vyznávačov kvalitnej hudobnej produkcie. Čaká ich výborné prostredie pre nespútanú zábavu, vynikajúca hudobná produkcia, módna šou športových značiek, súťaže
Ing. PhDr. Ľubomír Andrassy
17.3.2011Majstrovstvá Slovenska v kulturistike
Sobota 30. 4. 2011, 16:00 hod. ŠH Pasienky (Hant Arena), Trnavská ul.
Medzinárodné majstrovstvá Slovenska v kulturistike mužov ponúkajú výnimočný zážitok. Fanúšikovia kulturistiky uvidia na jednom pódiu najlepších slovenských a zahraničných kulturistov bok po boku. Večer bude moderovať Matej „Sajfa“ Cifra, nebudú chýbať Rytmus a Tina, predstaví sa aj Roman Volák. Vrcholom bude exhibičné vystúpenie profesionálneho kulturistu z USA – Phila „The Gift“ Heatha
Ing. PhDr. Ľubomír Andrassy

Zobraziť výber stĺpcov tabuľky »

Odkazy

  • Národná encyklopédia športu na internete
    Záujemcovia o históriu slovenského športu, známe mená a osobnosti slovenského športu a mnohé ďalšie zaujímavosti a fakty nájdete na internetových stránkach Národnej encyklopédie športu Slovenska na stránke: www.sportency.sk. Vedúci autorského kolektívu a šéfredaktor knižnej publikácie doc. PhDr. Anton Gajdoš, DrSc., Vás svojimi pútavými, hodnotnými a historicky pravdivými dokumentmi určite zaujme.

 

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok