Orientačná ponuka


Zimný štadión Ondreja Nepelu - Oficiálne internetové stránky

Titulní stránka
facebook

Usporiadatelia a sponzori

 • WORLD CHAMPIONSHIP SLOVAKIA
 • Bratislava


Cesta: Titulka > Kalendár podujatí

 

Kalendár podujatí 2016

 
 
 • Memoriál Ondreja NepeluMEMORIÁL ONDREJA NEPELU
  Najprestížnejšie krasokorčuliarske preteky s medzinárodnou účasťou na štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave. Už teraz sa môžete tešiť na našu úspešnú reprezentantku Nicole Rajičovú. A prvýkrát sa nám predstaví Lukáš Csölley so svojou novou tanečnou partnerkou Luciou Myslivečkovou.
  Vstup voľný.

 • IMT SMILE HISTORYIMT SMILE HISTORY
  Kapela IMT Smile oslavuje 20 rokov svojej existencie koncertnou mega šou a vy môžete byť pri tom! Zažite večer plný hudby, radosti a momentov, ktoré sa na jednom pódiu v takejto zostave už nikdy nezopakujú. Toto je jedinečná príležitosť vidieť na vlastné oči príbeh skupiny, ktorej mnohé piesne nielenže zľudoveli, ale stali sa doslova soundtrackom života mnohých z nás. Príďte si zaspievať a zaspomínať na rôzne obdobia bratov Táslerovcov a zároveň prostredníctvom ich skladieb preniesť do spomienok, kedy ste zažili svoj prvý Bozk, Tajné milovanie, dovolenkovú Exotiku a iné silné chvíle, ktoré vo vašej pamäti už navždy zostanú. A presne taký bude aj projekt hiSTORY. Bude o ľuďoch, priateľstve, hudbe, láske a o histórii jednej z najúspešnejších slovenských kapiel posledných dvoch desaťročí, o IMT Smile. Lístky v sieti Ticketportal.

 • masaMáša a medveď 10.12. a 11.12.2016
  Pre veľký záujem sa produkčná spoločnosť Comunique rozhodla česko-slovenské turné zopakovať, a tak sa celé Slovensko môže znova tešiť na Mášu a medveďa v Bratislave. Všetky dialógy aj texty piesní sú v slovenčine. Viac informácií o šou, zákulisné zábery, súťaže, rozhovory a fotky nájdete na oficiálnom webe ľadovej šou www.masamedved.sk a na facebookovej stránke spoločnosti Comunique. Lístky na www.predpredaj.sk

 • Jose CarrerasJOSE CARRERAS – A Life in Music Tour - 08.12.2016
  Hviezdny tenor s nálepkou „the nicest man in opera“, teda „najmilší človek v opernom svete“. Zahájil celosvetové koncertné turné pod názvom „A Life in Music“ (Život v hudbe). Vzhľadom na fakt, že ide o posledné turné tohto výnimočného a neopakovateľného hudobného zjavu, fantastickou správou je, že výnimkou nebude ani Bratislava. Po štyroch rokoch sa jeden z najslávnejších svetových tenoristov vráti do slovenskej metropoly. Nenechajte si ujsť posledné turné tohto fenomenálneho hudobného génia! Vstupenky a viac info: www.xl.sk.

 • kiKINGS ON ICE - 29.11.2016
  Šou Kings on Ice vznikla v roku 2006 – po víťazstve ruského krasokorčuliara Jevgenija Pľuščenka na zimných olympijských hrách v Turíne. S maďarským hudobným skladateľom a huslistom Edvinom Martonom priniesli fanúšikom krasokorčuliarsku exhibíciu, v ktorej účinkujú bývalí i súčasní šampióni. Lístky na: www.xl.sk

 • piotrPIOTR RUBIK - TU ES PETRUS - 26.11.2016
  Monumentálne dielo fenomenálneho poľského skladateľa a dirigenta Piotra Rubika – Tu es Petrus s textami prozaika Zbigniewa Ksiažeka, bolo skomponované na počesť rodáka, pápeža Jána Pavla II. Hlavnou časťou diela Tu es Petrus je 60 členný symfonický orchester. Emócie s koncertu umocní 55 členný zbor a 6 sólisti. Hudba Piotra Rubika skvelo vystihuje posolsvo ukryté v jednotlivých skladbách. Lístky v sieti Ticketportal.

 • AngelikaANGELIKA - 23.11.2016
  V jednom exkluzívnom predstavení na Slovensku v roku 2016 si môžete vychutnať príbeh krásnej a slávnej Angeliky, ktorý vznikol podľa námetu historického románu ANNE GOLON. Muzikál je doplnený pútavou hudbou Michala Davida a nebude chýbať ani pieseň „ANGELIQUE MARQUISE DES AGNES“, ktorú všetci poznáme z filmového spracovania románu a ktorej autorom je jeden z najväčších francúzskych autorov filmovej hudby MICHEL MAGNE. Lístky na www.predpredaj.sk

 • Jean-Michel JarreJEAN-MICHEL JARRE - 09.11.2016
  Krstný otec elektronickej hudby Jean-Michel Jarre hlási po šiestich rokoch návrat na koncertné turné. So spektakulárnou šou ‘Electronica’ najprv počas leta navštívi vybrané európske festivaly, od októbra sa vydá na turné po veľkých halách. V bratislavskom Zimnom štadióne Ondreja Nepelu vystúpi hudobný mág 9. novembra 2016. Lístky v sieti Ticketportal.

 • ElánELÁN - Živých nás nedostanú - 28.10.2016
  Najpopulárnejšia slovenská kapela Elán sa po úspešnom predpredaji na české halové turné a obrovskom záujme fanúšikov rozhodla vrátiť na veľké pódium aj v Bratislave. Lístky v sieti Ticketportal v predaji.

 • Marika GombitováMARIKA GOMBITOVÁ A PRIATELIA - 12.10.2016
  Veľkolepý narodeninový koncert niekoľkonásobnej Zlatej slávice Mariky Gombitovej a interpretov, ktorí sprevádzali jej hudobnú kariéru i osobný život.
  Lístky v sieti Ticketportal v predaji.

 • Miro ŽbirkaMiro Žbirka – ROAD TO ABBEY ROAD Tour 2016 - 20.09.2016
  Veľkolepé turné Mira Žbirku v Bratislave na ZŠON 20.9.2016 o 19h bude neopakovateľným zážitkom. Jedinečný projekt Vám priblíži neopakovateľnú atmosféru legendárneho nahrávacieho štúdia Abbey Road v Londýne, hity z nového albumu MIRO a v neposlednom rade aj najväčšie hity skupiny The Beatles. Lístky v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=65206. Usporiadateľom je spoločnosť NOGUP Agency Slovensko. Aktualizované info na: www.roadtoabbeyroad.cz, www.zbirka.cz

 • RoxetteROXETTE - 30.06.2016
  Švédska hudobná dvojica ROXETTE zavíta v rámci XXX – The 30th Anniversary Tour do Bratislavy! Fanúšikovia tejto skvelej popovej dvojice si môžu ich najväčšie hity ako The Look, It Must Have Been Love či Joyride vychutnať 30. júna 2016 na Zimnom štadióne O. Nepelu v Bratislave. Viac info na: www.vivien.sk a lístky na eventim.sk

 • detiDěti Ráje - 25.06.2016
  NAJÚSPEŠNEJŠÍ ČESKÝ MUZIKÁL NA SLOVENSKU. V hlavných úlohách: Sagvan Tofi, Lukáš Vaculík, Martin Dejdar, Dominika Richterová, Aneta Vrzalová, Genny Ciatti, Jan Kříž, Bořek Slezáček, Braňo Polák, Tomáš Löbl, František Pytloun, Jan Kopečný a ďalší. Lístky v sieti Ticketportal.

 • André RhieuANDRÉ RIEU & Orchestra - Tour 2016 - 27.05.2016
  Romantický večer s André Rieu a jeho nádherným Johann Strauss Orchestrom. Viac ako len koncert klasickej hudby. Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal.

 • hansHANS ZIMMER - Live on tour - 05.05.2016
  Zažite najväčšie filmové hity naživo! 5.5.2016 na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu v Bratislave.
  Najznámejší autor filmovej hudby našej doby na turné! Objavte hudbu muža, ktorý stojí za najväčšími filmovými hitmi histórie. Vstupenky v sieti Predpredaj.sk.

 • Lucie BíláLUCIE BÍLÁ 50 FIFTY FIFTY - 09.04.2016
  Česká spevácka legenda Lucie Bílá sa pri príležitosti životného jubilea ( 50 rokov) pustila do príprav jedinečnej šou, v rámci ktorej odznejú jej najväčšie hity, ale aj nové špeciálne zaranžované piesne. Po jej boku sa na jednom pódiu predstaví Robotická kapela, skupiny Mirror Family a Big Names, tanečné formácie The Pastels a Ladylicious, výtvarník Alex Dowis, akrobati z Vertigo a český klavirista Petr Malásek. Speváčku bude počas koncertu zároveň sprevádzať symfonický orchester. Lístky už v predaji v sieti Ticketportal. Kontakt/ info na: koncertfiftyfifty@gmail.com.

 • Eros RamazzottiEROS RAMAZZOTTI - Perfetto - 15.03.2016
  Už vo Februári štartuje Eros druhú časť turné Perfetto a na jeho “trase” Bratislava nemôže chýbať! Samotný koncertný playlist obsahuje ako skladby z najnovšieho albumu Perfetto, ale nepochybne sa na rad dostanú aj Erosove najväčšie hity! Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal viac informácií na www.xl.sk.

 • Česká filharmoniaČESKÁ FILHARMÓNIA Best of Brodway - 05.02.2016
  Najslávnejšie melódie z broadwayských muzikálov v podaní Českej filharmónie a hviezd newyorskej scény zaznejú 5.2.2016 v Bratislave na ZŠ Ondreja Nepelu. Najprestížnejšie české hudobné teleso, Česká filharmónia, ponúkne muzikálové melódie v interpretácii broadwayských hviezd po prvýkrát. Repertoár dvojhodinovej show predstaví originálne podanie skladieb ako Maria, The Phantom of The Opera, I Dreamed a Dream, Dancing Queen, Hello, Dolly či Don’t Cry for Me, Argentina. Vstupenky sú v predaji v sieti Ticketportal: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=60152. Usporiadateľom je spoločnosť NOGUP Agency Slovensko.

 • figureISU Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní 2016 - 27.01. - 31.01.2016
  Majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní v Bratislave

  Po 15 rokoch zavíta európska krasokorčuliarska elita opäť do Bratislavy. Hlavné mesto Slovenska bude od 27.– 31. januára hostiť ISU majstrovstvá Európy v krasokorčuľovaní 2016. Počas piatich dní čaká divákov na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu jedinečný zážitok. O cenné kovy budú bojovať ženy, muži, tanečné páry i športové dvojice. Vyvrcholením bude tradičná gala exhibícia.

 • ennioENNIO MORRICONE - 60 YEARS OF MUSIC WORLD TOUR - 19.01.2016
  19. januára 2016 vystúpi Ennio Morricone na Zimnom štadióne O.Nepelu/ SLOVNAFT Aréne v Bratislave. Celé zimné turné ho bude doprevádzať Český národný symfonický orchester, veľký spevácky zbor a ako sólistka vystúpi skvelá sopranistka Susanna Rigacci. Lístky sú v predaji v sieti Ticketportal, viac informácií na www.jvsgroup.cz

 • imt smile lúčnicaIMT SMILE A LÚČNICA 9.-10.1.2016
  Pre veľký úspech vystúpia IMT Smile a Lúčnica spoločne aj 9. a 10. januára na bratislavskom Zimnom štadióne O. Nepelu. Takmer 150 členný organizačný tím pod vedením úspešného režiséra Jána Ďurovčíka sľubuje opäť skvelú show a neopakovateľný zážitok. Lístky v sieti Ticketportal.

 

Kontext

Umiestnenie: Zložky dokumentov > Kalendár podujatí > Kalendár podujatí 2016

Zobraziť aktuálne dokumenty | archív dokumentov | dokumenty vrátane archívu

Zobraziť vyhľadávací formulár »


 

Vybraté odkazy


Nachádzate sa v zobrazení "Bez grafiky", takže vidíte túto stránku bez grafických prvkov a pokročilého formátovania. Pokiaľ Váš prehliadač podporuje CSS2, môžete sa prepnúť do grafického zobrazenia.


web & redakčný systém  |  Prihlásiť sa  |  Registrovať sa  |  Mapa stránok